Про компанію

У травні 2012 року в мережі салонів АвтоТак стартувала нова програма придбання автомобілів у групах від ТОВ «АВТО ПРОСТО». Відтепер доступність та вигідність програми доповнюється новими перевагами. 

«Ми врахували побажання споживачів нашої послуги й створили новий продукт, який дійсно є інновацією. Наша програма – єдина на українському ринку, яка дає відповідь на питання клієнтів: «Коли я матиму автомобіль?», - пояснила Голова Правління ТОВ «АВТО ПРОСТО» Наталія Гутварьова. Керівництво компанії підкреслює, що програма є зручним засобом накопичення коштів для придбання автомобіля, котрий дозволяє завести новий автомобіль, починаючи вже з першого місяця перебування у програмі, та максимальним терміном – 24 місяці відповідно до бажання та власних можливостей.

Розумне планування купівлі автомобіля з такою новітньою програмою дійсно перетворює для багатьох здавалося б нездійсненну мрію у реальність та комфорт повсякденного життя. 

Серед основних переваг придбання автомобілів слід відзначити:
• мінімум документів, необхідних для укладання договору
• плата за послуги становить мінімальний відсоток
• можливість заощаджувати: при сплаті авансових внесків плата за послуги зменшується на 50% 


Довідка: 
- Плата за послуги, пов'язані зі вступом до програми та видачею автомобіля становить по 3,6% від вартості авто; щомісячний внесок в оплату послуг – 0,6%; максимальний термін виплати - 60 місяців; 
- Марки автомобілів, які можна придбати за програмою - KIA, Chevrolet, ЗАЗ, Chery, ТАТА, I-VAN, - автомобілі, представлені в дилерській мережі «УкрАВТО»;
- Укласти угоду можна у салонах АвтоТак у дилерській мережі корпорації УкрАВТО та торгoвельних центрах. Мережа налічує близько 170 салонів по всій Україні.

Понад 43.000 українських громадян стали автовласниками за допомогою програм придбання у групах ПрАТ "АІСЕ Україна» та ТОВ «АВТО ПРОСТО».. 
Детально про умови програми можна дізнатися безпосередньо в салонах та на сайті www.autotak.com.ua. Працює «гаряча лінія»: 0 800 500 348 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України, з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів).

 

Види діяльності

Товариство з обмеженою відповідальністю «АВТО ПРОСТО» є фінансовою установою, що адмініструє систему придбання у групах АвтоТак

В Україні система придбання в групах працює з 1998 року і вже близько 46 000 українських громадян стали власниками нового автомобіля.

До ваших послуг широка мережа салонів АвтоТак по всій Україні, що складається з 55 салонів у 29 містах, де Ви зможете отримати детальну інформацію про АвтоТак і укласти договір на придбання автомобіля.

Також детальну інформацію про місцезнаходження салонів ви можете отримати за телефоном нашої безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-500-348. Наш Головний офіс знаходиться у Києві, за адресою: Столичне шосе, 90 (4-й поверх).

Мапа

Контактна особа

Контакти

ТОВ "АВТО ПРОСТО" - придбання авто в групах АвтоТак
(основний офіс)

03045, Україна, Київська, Київ, Стоичне шосе, будинок 90
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create